I Doser Turkiye
I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Baskı Önizleme

+- I Doser Turkiye (http://idoser.hol.es)
+-- Forum: I Doser Hakkında (http://idoser.hol.es/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: I Doser Kullanımı (http://idoser.hol.es/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Konu Başlığı: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi (/showthread.php?tid=2)

Sayfalar: 1 2 3

I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Jiko - 16-02-2016

I Doser alışmanız ve daha güçlü dozları kullanabilmek için alttaki takvime uymanız gerekmektedir.

NOT : NİTROUS OLMADAN DİĞERLERİ OLMAZ
NOT 2 : İLK DİNLEDİĞİNİZDE İŞE YARAMAYABİLİR UMUDUNUZU KAYBETMEYİN
NOT 3 : GÜNLÜK DOZ DİNLEME LİMİTİ BAŞLANGIÇ OLARAK 3 TÜR. GÜNLÜK DOZLARI  GÜNLÜK 3 KEZ DİNLERSENİZ DAHA İYİ ETKİ ALABİLİRSİNİZ. TAVSİYEM;
1.HAFTA 1.GÜN DOZU: NİTROUS İSE SABAH 1 KEZ ÖĞLE 1 KEZ AKŞAM 1 KEZ DİNLEYİN.
GÜNLÜK DOZUNUZU 3 KERE DİNLEDİĞİNİZDE ETKİSİNİ DAHA İYİ ALDIĞINIZIN FARKINA VARIRSINIZ.

Hafta 1 Doz Linkleri:
Nitrous MP3

Hafta 1 Doz Etkileri:
Nitrous : Titreme, bacak, el veya ayak kasılmaları, bacak, el veya ayaklarda uyuşukluk
Quick Happy : İstemsizce Mutluluk, Enerji
French Roast : Uyku Kaçırıcı

Hafta 1: Quick Happy, Nitrous, French Roast dinlemeniz gerekmektedir.
Hafta Boyunca :
Hafta 1 ; Gün 1: Nitrous 

Hafta 1 ; Gün 2: Quick Happy
Hafta 1 ; Gün 3: Quick Happy
Hafta 1 ; Gün 4: French Roast
Hafta 1 ; Gün 5: Nitrous Veya Quick Happy Veya French Roast (FARKETMEZ)
Hafta 1 ; Gün 6: Nitrous Veya Quick Happy Veya French Roast (FARKETMEZ)
Hafta 1 ; Gün 7: Nitrous Veya Quick Happy Veya French Roast (FARKETMEZ)
Nitroustan Etki Almazsanız Diğer Dozlara Geçmeyin Nitrous Önemlidir Titremeniz,Veya Diğer Etkileri Görmeniz Gerekmektedir.

Hafta 2: Sleeping Angel, See, Serene, Trip dinlemeniz gerekmektedir.
Hafta 2 ; Gün 1: Sleeping Angel
Hafta 2 ; Gün 2: See,Serene,Trip (FARKETMEZ)
Hafta 2 ; Gün 3: See,Serene,Trip (FARKETMEZ)
Hafta 2 ; Gün 4: Bu Günden itibaren beyniniz alışmış olacaktır. I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Semi Modarate,  Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz
Hafta 2 ; Gün 5:  I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Semi Modarate, Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz
Hafta 2 ; Gün 6:  I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Semi Modarate, Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz
Hafta 2 ; Gün 7:  I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Semi Modarate, Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz

Hafta 3: Adrenaline, Afterawake, Ambie, CALM ME gibi dozları tavsiye ediyoruz.
Hafta 3 ; Gün 1: Sleeping Angel
Hafta 3 ; Gün 2: See,Serene,Trip (FARKETMEZ)
Hafta 3 ; Gün 3: See,Serene,Trip (FARKETMEZ)
Hafta 3 ; Gün 4: Bu Günden itibaren beyniniz alışmış olacaktır. I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz
Hafta 3 ; Gün 5:  I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz
Hafta 3 ; Gün 6:  I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz
Hafta 3 ; Gün 7:  I-Doser Dozları 1 Ve IDoser Dozları 2 linklerinden Moderate Ve Strong seviyesinde dozlara bakarak istediğinizi kullanabilirsiniz

Hafta 4: Very Strong aşaması;
HER GÜN (MAX: 2 KERE) 1 ADET VERY STRONG DOZ SEÇİP DİNLEYECEKSİNİZ.
NOT: 1 DOZU SEÇİP 1 HAFTA BOYUNCA ETKİ ALANA KADAR ONU DİNLEYECEKSİNİZ. (2-3 GÜNDE ETKİ ALIRSANIZ YENİ VERY STRONG DOZ SEÇİN, 1 HAFTA OLDU ETKİ ALAMADIM DİYORSANIZ PES ETMEYİN HAFİF HAFİF DE OLSA ETKİLERİNİ ALIRSINIZ)

Very Strong

VERY STRONG dozlar genellikle uyuşturucularda özellik taşıyan güçlü bir uyarıcı sınıfıdır.Daha önceden uyuşturucu kullanmamış kişilerde maksimum etki yaratabilmesi için kişinin bu sinyallere tam anlamıyla bağışıklık kazanmış ve beynine yer edinmiş bir kimliğe bürünmesi gerekir.Bu sınıfta ki dozları en az 2 ay geçmeden dinlerseniz %50 oranda işe yaramayabilir.Çünkü daha önce hiçbir uyuşturucu kafası yaşamadıysanız, beyniniz bu sinyaller ile sizi o moda sokması için çok büyük uğraşması gerekecektir.Deneyimli olduğunuz zaman veya 1,5 ay tüm dozlarda en az %50 kadar bir verim aldığınız zaman VERY STRONG dozlara geçiş yapabilirsiniz.

QH

QH dozlar, normal dozlara karşı daha hızlıdır ve etkiyi daha çabuk yaşatır/bitirir.Beyin dozlara tam anlamıyla hakim olduğu zaman QH dozlarda hiçbir sıkıntı çekmeden verilen mesajı rahat bir biçimde alarak sizi dozun vermiş olduğu duyguya sokacaktır.Öbür türlü normal dozlara alışmadan QH dozları dinlemek sizin için zaman kaybı oluşturabilirler. VERY STRONG ve VERY VERY STRONG (STRONGEST) sınıfını geçtiğiniz zaman hiç şüphesiz QH dozlarıda dinleyebilirsiniz.

RE: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - zrank - 16-02-2016

SAOLUN KULLANICAM

RE: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - _sAyK0_ - 16-02-2016

Trip Ne İşe Yarıyodu xd

RE: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Jiko - 16-02-2016

bir çeşit halüsilasyon dozudur hayatınızı değiştireceği söylenmekte Smile

RE: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - MoonShine3842 - 19-10-2016

Ya abi siteniz süper ötesi olmuş elinize emeğinize, harcadığınız zamana sağlık be. Tam aradığım bir platform kurmuşsunuz çok teşekkür ediyorum, umarım uzun yıllar hatta ömür boyu bu platform aktifliğini yitirmez Smile
Jiko bey tek bir sorum var, şu anda arşivinizde bulunan tüm dozları paket halinde sitede paylaşabilir misiniz ? Bigbangx6 gibi yeni çıkan ve bulunamayan dozları, illegal dozları vs arşivime koymayı çok istiyorum inanın Smile Eğer bunun hakkında bir konu açtıysanız da kusuruma bakmayın, Kolay gelsin Smile

Cvp: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Jiko - 17-11-2016

(19-10-2016, Saat: 18:08)MoonShine3842 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya abi siteniz süper ötesi olmuş elinize emeğinize, harcadığınız zamana sağlık be. Tam aradığım bir platform kurmuşsunuz çok teşekkür ediyorum, umarım uzun yıllar hatta ömür boyu bu platform aktifliğini yitirmez Smile
Jiko bey tek bir sorum var, şu anda arşivinizde bulunan tüm dozları paket halinde sitede paylaşabilir misiniz ? Bigbangx6 gibi yeni çıkan ve bulunamayan dozları, illegal dozları vs arşivime koymayı çok istiyorum inanın Smile Eğer bunun hakkında bir konu açtıysanız da kusuruma bakmayın, Kolay gelsin Smile

Öncelikle çok teşekkür ederim. Fakat i dosera yılda 1 ay harcadığım için pek zaman ayıramıyorum artık. dozlarımda silindi hepsini tekrardan yüklemek durumundayım fakat bulduğum an yayınlayacağım merak etmeyin. Smile

Cvp: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Jiko - 20-12-2016

(15-12-2016, Saat: 23:09)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Teşekkürler Nitrous İle Başlıyorum Şimdi  Angel

Güzel kardeşim sen neden 1 haftadir nitrous dinliyorsun  Tongue

Cvp: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Memotaz - 20-12-2016

(20-12-2016, Saat: 21:23)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(15-12-2016, Saat: 23:09)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Teşekkürler Nitrous İle Başlıyorum Şimdi  Angel

Güzel kardeşim sen neden 1 haftadir nitrous dinliyorsun  Tongue

Benim Kullandığım Teknik Biraz Daha Farklı  Big Grin  Big Grin 7. Gün Olmadı Daha Bekliyorez  Angel

Cvp: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Jiko - 21-12-2016

(20-12-2016, Saat: 22:50)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-12-2016, Saat: 21:23)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel kardeşim sen neden 1 haftadir nitrous dinliyorsun  Tongue

Benim Kullandığım Teknik Biraz Daha Farklı  Big Grin  Big Grin 7. Gün Olmadı Daha Bekliyorez  Angel

İdoserda teknik yok koçum.
Sırayla dinlersin öyle 1 hafta nitrous dinlersen gotune vibrator sokmuş gibi titrersin daha yenisin modarete strong seviyesindesin bense INTENSE VE EXTREME yani neyin tekniği bu babacım
Sen bu gidişle mezara kadar titrersin he

Cvp: I Doser Alışma-Kullanım Takvimi - Alchemy II - 10-01-2017

Verdiğiniz Doz Takvimi  İçin Teşekkür Ederim Bu Takvimden Sonra Very Strong Dinleyebilecekmiyiz ?