I Doser Turkiye
Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Baskı Önizleme

+- I Doser Turkiye (http://idoser.hol.es)
+-- Forum: I Doser Doz Deneyimleri (http://idoser.hol.es/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: I Doser Doz Deneyimleri (http://idoser.hol.es/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Konu Başlığı: Gün 6 #Memotaz - Nitrous (/showthread.php?tid=34)

Sayfalar: 1 2

Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Memotaz - 20-12-2016

Saat 20:08'de Nitrous'u Başlattım.

-Sese Çok Rahat Odaklandım.
Dozun Sonunda Tüm Kemiklerim Titremeye Başladı İlginç Bi Deneyimdi.
Doz Bittiğinde Uyku Bastırdı Üzerime Bi Yoğunluk Çöktü.

Hala İstediğim Sonuca Varabilmiş Değilim O Yüzden Nitrous'a Tam Gaz Devam *-*

Gün 6 Bu Kadar Diğer Günlüklerde Görüşmek Üzere  Angel

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Jiko - 21-12-2016

(20-12-2016, Saat: 22:53)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

kardeş sen yarra yemişsin

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Memotaz - 21-12-2016

(21-12-2016, Saat: 18:49)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-12-2016, Saat: 22:53)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kardeş sen yarra yemişin

Şimdik Kurucu Olduğunun Farkındayım Ama Bu Şekilde Konuşma Tarzı Olduğunda Hem Karşıdaki Sizin Hakkınızda Düşüncelerini Değiştirir Hemde Üye Kaybına Sebep Olur Lütfen Biraz Daha Argosuz Konuşmayı Deneyin.

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Jiko - 24-12-2016

(21-12-2016, Saat: 21:42)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-12-2016, Saat: 18:49)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş sen yarra yemişin

Şimdik Kurucu Olduğunun Farkındayım Ama Bu Şekilde Konuşma Tarzı Olduğunda Hem Karşıdaki Sizin Hakkınızda Düşüncelerini Değiştirir Hemde Üye Kaybına Sebep Olur Lütfen Biraz Daha Argosuz Konuşmayı Deneyin.
Lan yarram idoser da uzman mi saniyon kendini yillardir nitrois dinliyon bide lsd ye atlamış mal aminakodumun gerizekalisi modarete den very very stronga atlanirmi sikik hem üye kaybi ne aq kimseye demedik sitemize girin sitemizden idoseri öğrenin diye aq kimse lazım değil bize sende sg hatta kendi kurallarini koycaksan

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Memotaz - 27-12-2016

(24-12-2016, Saat: 22:45)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-12-2016, Saat: 21:42)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Lan yarram idoser da uzman mi saniyon kendini yillardir nitrois dinliyon bide lsd ye atlamış mal aminakodumun gerizekalisi modarete den very very stronga atlanirmi sikik hem üye kaybi ne aq kimseye demedik sitemize girin sitemizden idoseri öğrenin diye aq kimse lazım değil bize sende sg hatta kendi kurallarini koycaksan

Sakin Ol Küçük Jiko  Wink

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - P r X - 28-12-2016

(27-12-2016, Saat: 16:23)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-12-2016, Saat: 22:45)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Lan yarram idoser da uzman mi saniyon kendini yillardir nitrois dinliyon bide lsd ye atlamış mal aminakodumun gerizekalisi modarete den very very stronga atlanirmi sikik hem üye kaybi ne aq kimseye demedik sitemize girin sitemizden idoseri öğrenin diye aq kimse lazım değil bize sende sg hatta kendi kurallarini koycaksan

Küçük jiko sikecek şimdi seni amk nitrous'tan lsd'ye nasıl atladın amk 2 level atlamış ksajhfasfjdsfhasd bide etki almış amk ya sen anca kendini kandır.Bu arada tekniklerin de süper idoser ve teknik amk asjfkashfdjshgfh

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Jiko - 28-12-2016

(28-12-2016, Saat: 20:53)P r X Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2016, Saat: 16:23)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Küçük jiko sikecek şimdi seni amk nitrous'tan lsd'ye nasıl atladın amk 2 level atlamış ksajhfasfjdsfhasd bide etki almış amk ya sen anca kendini kandır.Bu arada tekniklerin de süper idoser ve teknik amk asjfkashfdjshgfh

siktiret bunun gibi mallar sayesinde konu kasıyoz forumda aq jıdfojsdfıosdjfosdfjoıjsdfdsfsdf

RE: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Memotaz - 28-12-2016

Exp Kasıyorum Hocam

Cvp: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Jiko - 29-12-2016

(28-12-2016, Saat: 21:39)Memotaz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Exp Kasıyorum Hocam

eyvallah ciğerim merak etme sen foruma yeni biri gelince bu dallama neden nitroustan lsd ye atlamış derlerse uzman i dosercı deriz sıkıntı yok

RE: Gün 6 #Memotaz - Nitrous - Memotaz - 29-12-2016

Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim Hanfendi  Heart