I Doser Turkiye
Alpha - Baskı Önizleme

+- I Doser Turkiye (http://idoser.hol.es)
+-- Forum: I Doser Hakkında (http://idoser.hol.es/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: I Doser Soru-Cevap (http://idoser.hol.es/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Konu Başlığı: Alpha (/showthread.php?tid=97)

Sayfalar: 1 2

Alpha - Sahinoglu - 26-10-2017

Bulduğum alpha dozu 30 dakika. Sadece frekans sesleri geliyor. Güvenilir kaynak. Alpha dozunu bide yapımcının play store uygulamasından indirdim. Ondada 15 dakika ve arkadan bateri sesleri felanda geliyor. Ne yapmam lazım?

RE: Alpha - LittleMiddle - 26-10-2017

spotifydan dinle en güzeli Smile

RE: Alpha - Jiko - 31-10-2017

Bulduğun dozu dinle.

RE: Alpha - Sahinoglu - 05-11-2017

Tamamdır 

RE: Alpha - LittleMiddle - 19-11-2017

Kendin dozda yapabilirsin brainwave diye bir uygulama var play storeda frekansları bulursun internetten timer falan koyuyosun miss gibi oluyo ben öyle yapıyorum

Cvp: Alpha - Jiko - 23-11-2017

(19-11-2017, Saat: 20:18)LittleMiddle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendin dozda yapabilirsin brainwave diye bir uygulama var play storeda frekansları bulursun internetten timer falan koyuyosun miss gibi oluyo ben öyle yapıyorum

Valla banlamamak için zor tutuyorum amk salağı madem o kadar kolay niye bize frekanslari vermeyip adamlar yarım saat dozla uğraşıyor?
I doser da sadece frekans yok böyle çok bilmiş gibi konuşmayin sikicem bi tarafınızı amk

Cvp: Alpha - FightOfH0nor - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 17:21)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-11-2017, Saat: 20:18)LittleMiddle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kendin dozda yapabilirsin brainwave diye bir uygulama var play storeda frekansları bulursun internetten timer falan koyuyosun miss gibi oluyo ben öyle yapıyorum

Valla banlamamak için zor tutuyorum amk salağı madem o kadar kolay niye bize frekanslari vermeyip adamlar yarım saat dozla uğraşıyor?
I doser da sadece frekans yok böyle çok bilmiş gibi konuşmayin sikicem bi tarafınızı amk

Banla gitsin google'a sleeping angel mp3 yazmaktan aciz amk salağını

Cvp: Alpha - LittleMiddle - 23-11-2017

(23-11-2017, Saat: 20:06)FightOfH0nor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 17:21)Jiko Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Valla banlamamak için zor tutuyorum amk salağı madem o kadar kolay niye bize frekanslari vermeyip adamlar yarım saat dozla uğraşıyor?

Banla gitsin google'a sleeping angel mp3 yazmaktan aciz amk salağını

Sleeping angeldan bahsetmemiş koca kafalı bey alpha frekansında ses istiyor işte

Cvp: Alpha - FightOfH0nor - 24-11-2017

(23-11-2017, Saat: 22:39)LittleMiddle Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 20:06)FightOfH0nor Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Banla gitsin google'a sleeping angel mp3 yazmaktan aciz amk salağını

Sleeping angeldan bahsetmemiş koca kafalı bey alpha frekansında ses istiyor işte
Bunu anlamayacak kadar gerizekalısın Smile
Sleeping angel diye konu açıp "salın gelsin mp3 olsun" demişsin google'a Sleeping angel mp3 yazsan bile çıkıyıor bundan bahsediyorum bunu yapmaktan aciz olduğunu bahsediyorum.

Cvp: Alpha - LittleMiddle - 25-11-2017

(24-11-2017, Saat: 19:58)FightOfH0nor Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017, Saat: 22:39)LittleMiddle Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sleeping angeldan bahsetmemiş koca kafalı bey alpha frekansında ses istiyor işte
Bunu anlamayacak kadar gerizekalısın Smile
Sleeping angel diye konu açıp "salın gelsin mp3 olsun" demişsin google'a Sleeping angel mp3 yazsan bile çıkıyıor bundan bahsediyorum bunu yapmaktan aciz olduğunu bahsediyorum.

ben enesten istedim her bulduğun dozu dinliyorsun yarrağı yiceksin haberin yok önüne gelen doz dinlenir mi.